Acasă » Vedete » Cum arată silicoanele Nicoletei Nucă la două luni de la intervenţie!

Cum arată silicoanele Nicoletei Nucă la două luni de la intervenţie!

De: Cancan 22/02/2017 | 19:17
Cum arată silicoanele Nicoletei Nucă la două luni de la intervenţie!

Nicoleta Nucă e foarte mândră de noile ei silicoane şi nu pierde nici ocazie să şi le etaleze în faţa prietenilor, păstrând, evident, limitele decenţei. Solista a participat miercuri la o şedinţă foto profesionistă iar în pauză şi-a făcut fericiţi fanii din mediul virtual!

Nicoleta şi-a făcut un selfie cu vedere directă către decolteu, lăsând la vedere sânii proaspăt „sculptaţi” de priceperea medicului estetician, iar fanii au început imediat să o aprecieze. Frumoasa interpretă originară din Republica Moldova a mai ”tăiat” din restricţiile medicilor, pentru că de la operaţia de implant cu silicon a trecut mai bine de o lună şi jumătate.

Nicoleta Nucă şi-a provocat prietenii virtuali să-şi dea cu părerea dacă este o femeie sexy
Nicoleta Nucă şi-a provocat prietenii virtuali să-şi dea cu părerea dacă este o femeie sexy

În ianuarie, Nicoleta s-a ales cu două implanturi de câte 300 de ml. fiecare, ceea ce reprezintă o mărime medie a bustului. Vedeta nu a recunoscut însă de la bun început intervenţia, ci doar faptul că s-a operat la nas, pentru a scăpa de deviaţia de sept, într-o clinică din Turcia.

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×