Acasă » Știri » Cuscrul lui Traian Basescu, chemat la DIICOT pentru audieri in dosarul fraudelor bancare de zeci de milioane de euro!

Cuscrul lui Traian Basescu, chemat la DIICOT pentru audieri in dosarul fraudelor bancare de zeci de milioane de euro!

De: Cancan 04/04/2013 | 17:01
Cuscrul lui Traian Basescu, chemat la DIICOT pentru audieri in dosarul fraudelor bancare de zeci de milioane de euro!
Bebe Ionescu

Bebe Ionescu, socrul Elenei Băsescu, a fost audiat de DIICOT în dosarul fraudelor bancare.

Necazurile se tin lant pentru familia ginerelui presedintelui Traian Basescu. Dupa ce, in urma cu doua zile, Bogdan „Syda” Ionescu a provocat un accident rutier, ranind un batran caruia nu i-a acordat prioritate, astazi tatal sau a ajuns la DIICOT. 

Vezi aici cum s-a produs accidentul rutier si cum a reactionat Syda dupa ce a vazut ca batranul este lovit

bebe ionescu

Gheorghe „Bebe” Ionescu a fost audiat de către procurori in dosarul in care zeci de persoane sunt acuzate ca au luat credite de la banci de zeci de milioane de euro, folosindu-se de acte false.

basescu

Nu se stie momentan calitatea in care a fost audiat socrul Elenei Basescu.

Catalina David

Revenim cu amanunte

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×