Acasă » Știri » Două mașini au ajuns în fântânile arteziene din Piața Unirii! Ce s-a întâmplat cu șoferii

Două mașini au ajuns în fântânile arteziene din Piața Unirii! Ce s-a întâmplat cu șoferii

De: Cristian Blanuta 19/01/2021 | 07:29
Două mașini au ajuns în fântânile arteziene din Piața Unirii! Ce s-a întâmplat cu șoferii

Două mașini au plonjat într-una dintre fântânile arteziene din Piața Unirii din București. Cele două autovehicule au ajuns acolo la distanță de câteva ore una de cealaltă.

Se pare că fântânile arteziene din Piața Unirii sunt adevărate capcane pentru șoferi! Asta pentru că șoferii a două mașini au plonjat în ele. Unul a făcut-o luni seară, altul, la prima oră a dimineții. Interesant este că ambii au ajuns fix același loc, aproape de intersecția cu Bulevardul Libertății.

Cei doi șoferi au fost testați cu etilotestul, iar aparatul a indicat faptul că nu consumaseră alcool. Și, din fericire, niciunul dintre ei nu a pățit nimic. În schimb, ambele mașini au fost avariate.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video