Acasă » Știri » El este primul concurent care a parasit jungla africana! “Nu am ce sa caut aici!”

El este primul concurent care a parasit jungla africana! “Nu am ce sa caut aici!”

De: Cancan 21/02/2015 | 22:55
El este primul concurent care a parasit jungla africana! “Nu am ce sa caut aici!”

Sambata seara, unul dintre concurentii celebri din jungla africana au parasit competitia, motivand ca nu isi poate satisface tabieturile.

Este vorba despre Pacha Man, care le-a smuls cate o lacrima colegilor lui atunci cand i-a anuntat ca pleaca. Jungla “Sunt celebru, scoate-ma de aici!” a ramas acum cu doar 11 vedete.

Sunt celebru

“M-am simtit foarte bine cu voi aici si as sta pana la final si de asta am si venit aici! Sunt obligat sa plec acasa pentru ca nu imi sunt respectate tabieturile, probabil toata lumea stie care e viciul meu. Sper sa nu va dezamagesc! Sunt cel mai trist din lume. Am suferit foarte mult!

Sunt celebru

Am sa ajung acasa si probabil o sa stau o saptamana singur! N-am ce sa caut aici fara ce-mi trebuie mie, boss!”, a spus Pacha inainte sa se desparta de colegii lui.

Sunt celebru

R.O.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video