Acasă » Știri » Emilia Popescu se hidrateaza serios in pauzele…teatrale

Emilia Popescu se hidrateaza serios in pauzele…teatrale

De: Cancan 16/05/2015 | 12:26
Emilia Popescu se hidrateaza serios in pauzele...teatrale

Emilia Popescu munceste din greu pe scena Teatrului de Comedie, asa ca are nevoie si de relaxare. Ea isi petrece putinul timp liber la terasa, studiind trecatorii, pentru a se inspira in rolurile sale.

Actita Emilia Popescu a fost fotografiata intre doua repetitii, de paparazzi revistei “Ciao!”, in timp ce se relaxa foarte aproape de “locul de munca”. Vorbim aici de terasa Teatrului de Comedie, unde actyrita a iesit sa se destinda la …o apa plata.

emilia popescu

Simpatica actrita si-a folosit timpul pentru a stat de vorba cu cateva prietene, despre una despre alta, dar si ca sa priveasca lumea, pe strada, prin ochelarii de soare care o protejau de razele puternice ale soarelui. Pauza a fost insa scurta, pentru ca Emilia Popescu a intrat inapoi la repetitii. Dragostea ei pentru teatru a fost mostenita de la parintii ei. Mama ei, Malu Iosif, a fost o balerina talentata, acum coregraf, iar tatal ei, Emil Popescu, a fost actor la Opereta. Emilia are o fiica adolescenta, Maria (18 ani), al carei tata este flautistul Ionut Stefanescu, de care actrita a divortat in 2009.
 

Mai multe imagini si informatii incendiare despre vedete, numai in revista Spy!

(M.N.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video