Acasă » Trending » Un Pub din Sectorul 3 a luat foc! Proprietarul, rănit de flăcări! Noi imagini de la incendiu VIDEO

Un Pub din Sectorul 3 a luat foc! Proprietarul, rănit de flăcări! Noi imagini de la incendiu VIDEO

De: Marie Călin 22/01/2021 | 22:43
Un Pub din Sectorul 3 a luat foc! Proprietarul, rănit de flăcări! Noi imagini de la incendiu VIDEO

Un Pub din Sectorul 3 al Capitalei a fost cuprins de flăcări, vineri seară. Pompierii s-au deplasat la fața locului cu mai multe autospeciale încercând să stingă incendiul, dar până ora transmiterii acestei știri nu au reușit.

––––––––––––––

UPDATE Incendiul a avut loc la un Pub din Splaiul Unirii, între Mihai Bravu și Timpuri Noi. Șapte autospeciale cu apă și spumă au intervenit pentru stingerea flăcărilor. Terasa, care nu era deschisă, a ars în totalitate.

 

 

Potrivit primelor informații, proprietarul, care se afla înăuntru atunci când a izbucnit incendiul, a suferit arsuri la membrele superioare. Înafară de patronul, în camera mai era și un tânăr de 16 ani care a scăpat, din fericire, fără răni.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video