Acasă » Vedete » „Las Fierbinţi” împlineşte 10 ani de când se filmează la Pro TV. Cum arătau Celentano şi colegii lui în 2012

„Las Fierbinţi” împlineşte 10 ani de când se filmează la Pro TV. Cum arătau Celentano şi colegii lui în 2012

De: Isabela Popescu 08/12/2021 | 12:20
„Las Fierbinţi” împlineşte 10 ani de când se filmează la Pro TV. Cum arătau Celentano şi colegii lui în 2012

Las Fierbinți este una dintre cele mai apreciate și urmărite emisiuni din România. Mii de telespectatori așteaptă cu sufletul la gură să afle povestea personajelor îndrăgite.

Celebrul serial a fost lansat în martie 2012, iar distribuția a rămas neschimbată timp de zece ani. Producția a ajuns la cel de-al 19-lea sezon. Primul episod al serialului „Las Fierbinți” a fost difuzat acum nouă ani. Acesta a început cu o nuntă cu un final neașteptat. Au urmat alegeri local din Fierbinți. Totul s-a ales cu glume și mult gaz și de necaz.

Cum arătau Celentano şi colegii lui în 2012, pe B1tv.ro. 

Ce au ascuns Bobiță și Aspirina

Celebrul Bobiță din Las Fierbinți s-a apucat de dans. Actorul a fost sprijinit și îndrumat chiar de fostul dansator profesionist, Toma Cuzin. Toma Cuzin a fost invitatul podcastului lui Mihai Bobonete.

Cei doi au învățat împreună mișcări de dans. Se pare că fostul dansator nu și-a pierdut forma și poate să ofere lecții pentru începători.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video