Acasă » Vedete » Madalina Ghenea » Mădălina Ghenea e în extaz! S-a întâmplat totul la numai două luni de când a devenit mămică: ”E un vis împlinit”

Mădălina Ghenea e în extaz! S-a întâmplat totul la numai două luni de când a devenit mămică: ”E un vis împlinit”

De: Cancan 18/05/2017 | 12:33
Mădălina Ghenea e în extaz! S-a întâmplat totul la numai două luni de când a devenit mămică: ”E un vis împlinit”

Mădălina Ghenea e în al nouălea cer! Fotomodelul a anunţat că a făcut pasul cel mare şi că, în sfârşit, visul ei a devenit realitate la numai două luni de când a devenit mămică.

Mădălina Ghenea a postat pe o reţea de socializare un mesaj prin care-şi anunţă prietenii virtuali de o nouă reuşită. Vedeta a anunţat că a făcut pasul cel mare şi a trecut de la lumea modei la lumea filmului.

Ghenea le-a spus prietenilor ei că la Cannes a avut loc lansarea primului ei film în limba engleză, unde are rolul principal, fiind un vis împlinit.

”Atât de mândră să vă anunţ că filmule meu ”Smitten” a avut lansarea oficială la Festivalul de Film de la Cannes. Rosalia este primul meu rol în limba engleză, un film scris şi regizat de barry Morrow! Mii de mulţumiri întregii echipe care a lucrat la film şi în special lui Barry şi minunatei lui soţii, Birdy! E un vis împlinit”, le-a spus Mădălina Ghenea prietenilor ei virtuali.

Mădălina Ghenea a anunţat lansarea oficială a filmului ”Smitten”
Mădălina Ghenea a anunţat lansarea oficială a filmului ”Smitten”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video