Acasă » Știri » Medicul Virgil Musta, despre persoanele depistate pozitiv cu COVID-19 după prima doză de vaccin. Ce au de făcut în acest caz

Medicul Virgil Musta, despre persoanele depistate pozitiv cu COVID-19 după prima doză de vaccin. Ce au de făcut în acest caz

De: Alice Zotta 27/01/2021 | 12:04
Medicul Virgil Musta, despre persoanele depistate pozitiv cu COVID-19 după prima doză de vaccin. Ce au de făcut în acest caz

Mai multe cazuri de infectări cu coronavirus au fost depistate și în România la scurt timp după efectuarea primei doze de vaccin împotriva COVID-19. Deși cercetătorii nu au găsit dovezi că există o legătură între vaccinare și infectarea cu noul coronavirus, cei care se află într-o astfel de situație se confruntă cu o dilemă: în ce condiții se mai pot prezenta la centrul de imunizare pentru efectuarea rapelului?

Citește articolul integral pe B1.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video