Acasă » Știri » Mesajul Andei Adam dupa ce a nascut o fetita superba. “Noi nu…”. Afla ce spune cantareata

Mesajul Andei Adam dupa ce a nascut o fetita superba. “Noi nu…”. Afla ce spune cantareata

De: Cancan 30/11/2015 | 13:15
Mesajul Andei Adam dupa ce a nascut o fetita superba. “Noi nu…”. Afla ce spune cantareata

Anda Adam a nascut, luni, o fetita superb ape care o cheama Evelin, iar in urma cu scurt timp a postat un mesaj pe pagina ei de Facebook. Cantareata a tinut sa le ureze toate cele bune celor care isi sarbatoresc ziua onomastica.

“La Mulţi Ani tuturor celor care işi serbeaza astazi ziua numelui. La Multi Ani, Andrei si Andreea !!! Noi nu v-am uitat”, a scris Anda Adam pe Facebook. Artista a nascut o fetita, si a preferat ca acest lucru sa se intample intr-o zi de mare sarbatoare.

Anda Adam

Pe perioada sarcinii, Anda Adam nu s-a abtinut de la dulciuri, insa nu s-a ingrasat foarte mult. In urma cu cateva zile, cantareata s-a pozat in timp ce mananca o prajitura si isi poftea fanii la… masa.(G.B.)
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video