Acasă » Showbiz » Showbiz internațional » Jessica Alba: „Abia dupa al doilea copil poti spune ca ai devenit mama, oficial”

Jessica Alba: „Abia dupa al doilea copil poti spune ca ai devenit mama, oficial”

De: Cancan 09/08/2011 | 00:00
Jessica Alba: Abia dupa al doilea copil poti spune ca ai devenit mama, oficial

Irezistibila actrita mai are un copil de trei ani, dar sustine ca abia acum, cand este pe cale sa isi mareasca familia, se simte "oficial" ca o mama.

Jessica Alba, in varsta de 30 de ani, sustine ca venirea pe lume a celui de-al doilea copil trece statutul de parinte la un nivel superior.

„Esti mama cu adevarat atunci cand ai doi copii. Bine, esti mama odata ce se naste primul copil, dar abia la cel de-al doilea poti trece la un nivel superior”, a declarat Alba.

Dupa nastere, Jessica Alba si-a facut planuri sa faca sport 45 de minute in fiecare zi, pentru a reveni la silueta de dinainte de nastere.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video