Acasă » Showbiz » DOINIŢA OANCEA a îmbrăcat rochia de mireasă! Fanii au fost în extaz: ”Ce bine îţi stă!”

DOINIŢA OANCEA a îmbrăcat rochia de mireasă! Fanii au fost în extaz: ”Ce bine îţi stă!”

De: Cancan 08/06/2016 | 10:09
DOINIŢA OANCEA a îmbrăcat rochia de mireasă! Fanii au fost în extaz: ”Ce bine îţi stă!”

Doiniţa Oancea şi Augustin Viziru formează unul dintre cele mai noi cupluri din showbiz-ul românesc. Cei doi au anunţat de curând că se pregătesc de nuntă, iar bruneta a probat deja rochia de mireasă.

Doiniţa Oancea şi Augustin Viziru se iubesc la nebunie, iar asta se vede în fiecare postare de-a lor. Vedeta s-a fotografiat în rochie de mireasă, fiind pregătită pentru marele eveniment.

Doiniţa Oancea a probat rochia de mireasă.
Doiniţa Oancea a probat rochia de mireasă.

Fanii au fost în extaz când au văzut-o şi au postat comentarii, precum: ”Te ador, vei fii cea mai frumoasă mireasă” sau ”Wow,.ce bine îţi stă!”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video