Acasă » Showbiz » Showbiz intern » După ce a anunţat că e însărcinată, ELENA de la „Insula Iubirii“ a comis-o. S-a aruncat în braţele unui tânăr: „Cel mai…“

După ce a anunţat că e însărcinată, ELENA de la „Insula Iubirii“ a comis-o. S-a aruncat în braţele unui tânăr: „Cel mai…“

De: Cancan 19/09/2016 | 18:21
După ce a anunţat că e însărcinată, ELENA de la „Insula Iubirii“ a comis-o. S-a aruncat în braţele unui tânăr: „Cel mai...“

Una dintre fostele concurente de la emisiunea „Insula iubirii“ a făcut recent cunoscut faptul că e într-o relaţie serioasă, dar şi că se pregăteşte să devină mămică.

Elena Stroe, tânăra care a participat în sezonul din acest an a emisiunii TV „Insula iubirii“ a anunţat de curând că va deveni mămică, în lunile care urmează, iar pe lângă acest lucru este într-o relaţie stabilă de ceva vreme. Mai exact acest lucru s-ar fi întâmplat de când s-a întors din Thailanda, acolo unde s-a lăsat vrăjită de Tomiţă, după care a rupt orice legătură cu fostul partener, Sasha.

Totuşi, ea nu pare să fi ţinut cont de aceste evenimente cât se poate de importante din viaţa sa, pentru că recent s-a pozat în braţele unui tânăr, despre care a şi scris că e „Cel mai dulce băiat şi cel mai singur!“. Imaginea a fost publicată chiar de ea pe Facebook, acolo unde a primit nenumărate aprecieri, dar şi semne de întrebare din partea prietenilor virtuali.

Elena de la „Insula iubirii“ a anunţat că e într-o relaţie serioasă şi va deveni mămică, dar s-a pozat în braţele acestui tânăr
Elena de la „Insula iubirii“ a anunţat că e într-o relaţie serioasă şi va deveni mămică, dar s-a pozat în braţele acestui tânăr

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video