FOTO | Ce a făcut ADDA cu puţin timp înainte de cununia civilă, în timp ce era pe scenă!

Showbiz
FOTO | Ce a făcut ADDA cu puţin timp înainte de cununia civilă, în timp ce era pe scenă!

Cântăreaţa Adda a cântat pe scena Alba Fest, cu o zi înainte de a-şi oficializa în sfârşit relaţia cu iubitul ei. Pentru că este însărcinată în 4 luni şi jumătate, Adda a avut o poftă atât de puternică încât nu a putut rezista şi s-a oprit pentru scurt timp din cântat. Ca orice gravidă care trece prin acele momente, nici ea nu şi-a putut opri dorinţa de a mânca… popcorn, astfel că atunci când a simţit mirosul, a primit imediat în dar o porţie din partea unei fane aflate în primul rând din faţa scenei.

SURSĂ FOTO: Lucian Danciu
SURSĂ FOTO: Lucian Danciu

Imediat după ce a mâncat, artista a revenit pe scenă şi a continuat concertul, precizând că „Altfel pot cânta acum!”. Deşi are abia 24 de ani, Adda este una dintre cele mai iubite cântăreţe autohtone, având o carieră de succes şi, iată, acum şi o familie fericită, pregătindu-se pentru naşterea primului copil. Imaginile amuzante cu solista ne-au fost trimise de un cititor CANCAN.ro, site-ul nr. 1 din România, pe numărul nostru de pont: 0741CANCAN, prin aplicaţia Whatsapp.

(Georgiana Laciu)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video