Acasă » Știri » Sport » Simona Halep este bolnavă? Ce a apărut pe corpul campioanei

Simona Halep este bolnavă? Ce a apărut pe corpul campioanei

De: Cancan 26/04/2018 | 16:02
Simona Halep este bolnavă? Ce a apărut pe corpul campioanei
Simona Halep

Simona Halep a fost surprinsă la meciul de la Stuttgart cu niște pete maronii pe corp, iar specialiștii susțin că problema ar fi apărut din cauza expunerii la soare. 

Simona Halep a trecut, nu fără emoții, de slovaca Magdalena Rybarikova, în turul 2 al turneului de la Stuttgart. Meci epuizant, câștigat în trei seturi grele cu 4-6, 6-2, 6-3. În timpul meciului, campioana noastră a îngrijorat audiența după ce pe spatele ei s-au văzut mai multe pete maronii.

Medicii spun că astfel de pete apar după o expunere îndelungată la soare, când pielea nu poate ”respira” normal.

Simona Halep a mai trecut odată printr-un astfel de moment. Mai exact în 2015, atunci când petele maronii au apărut cu precadere în zona gâtului.

Citește și STERE HALEP PUNE CAPĂT SPECULAŢIILOR: „SIMONA STĂ ÎN ŢARĂ PÂNĂ PE 12 FEBRUARIE PENTRU CĂ ARE ÎN PROGRAM FED CUP!” 

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: