Acasă » Trending » Anunț neașteptat. Oana și Viorel Lis vor avea un copil!? „O să-l fac tătic”

Anunț neașteptat. Oana și Viorel Lis vor avea un copil!? „O să-l fac tătic”

De: Elena Nica 06/01/2022 | 12:52
Anunț neașteptat. Oana și Viorel Lis vor avea un copil!? „O să-l fac tătic”

Oana Lis este hotărâtă să devină mamă anul acesta! Soția fostului primar al Capitalei a început demersurile pentru adopția unui copil.

Ona Lis a spus că s-a ocupat de toate formațiunile, iar acum așteaptă un răspuns de la Centrul de Adopție.

„Am depus un dosar de adopție și acum sunt foarte fericită că legea adopției s-a schimbat și simt eu așa că anul ăsta se va întâmpla să primesc un telefon magic. (…) Sunt părinte adoptator deja, dar nu am copilul. E de doi ani dosarul. O să-l fac pe Viorel tătic anul ăsta!. Am foarte multă iubire de oferit! Am emoții numai când vorbesc despre lucrul ăsta”, a declarat Oana Lis, la un post de televiziune, potrivit viva.ro.

Viorel Lis a scăpat de COVID-19

La sfârșitul anului 2021, Viorel și Oana Lis s-au infectat cu COVID–19. De când s-a făcut bine, Viorel Lis nu mai iese din cuvântul Oanei.

„Viorel este într-o stare de fericire maximă pentru că trăiește. Nu credea că o să facă față, era vaccinat. Îmi este recunoscător. Mi-a și zis că dacă mai las dezordine prin casă nici nu mai îndrăznește să-mi zică ceva, având în vedere câtă grijă de el. Se bucură de fiecare clipă, de ficare zi”a povestit Oana Lis, în cadrul emisiunii Showbiz Report.

Viorel Lis a rămas cu unele simptome din cauza bolii. Cu toate astea, el este fericit că este în viață și se bucură de toate momentele.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video