Acasă » Vedete » Antonia » Antonia s-a plâns mamei sale: „Sunt urmărită!” De cine se temea cântăreaţa

Antonia s-a plâns mamei sale: „Sunt urmărită!” De cine se temea cântăreaţa

De: Cancan 10/04/2017 | 17:09
Antonia s-a plâns mamei sale: Sunt urmărită! De cine se temea cântăreaţa

Denise Iacobescu este mama Antoniei. Femeia a dezvăluit că fiica sa s-a temut de paparazzi şi că o exaspera faptul că este, mai tot timpul, urmărită. Acum, din fericire, fata sa s-a obişnuit şi îşi asumă faptul că este o persoană publică (vezi ce fel de bărbaţi preferă mama Antoniei). 

„Era un pic stresant când îmi spunea: nu mai pot să fac nicio mişcare, sunt urmărită. Da, la început avea o problemă cu paparazzii. Acum îşi asumă”, a spus mama Antoniei la o emisiune TV.
 
Antonia a devenit cunoscută în 2010, graţie piesei „Morena”. În prezent, este căsătorită cu Alex Velea, alături de care are un copil (Antonia, în vizită la Mădălina Ghencea). 
Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video