Acasă » Știri » Anunțul șocant făcut de o bucureșteancă pe un site de vânzări. Ce cere la schimb pentru câinele ei

Anunțul șocant făcut de o bucureșteancă pe un site de vânzări. Ce cere la schimb pentru câinele ei

De: Cancan 05/09/2018 | 12:48
Anunțul șocant făcut de o bucureșteancă pe un site de vânzări. Ce cere la schimb pentru câinele ei

Câtă inimă să ai ca să faci așa ceva? Asta s-au întrebat toți cei care au vizualizat anunțul bucureșteanului care vrea să facă un troc cu câinele lui, un yorkshire în vârstă de 7 ani. 

Chiar dacă se spune despre câini că sunt cei mai buni prieteni ai omului, se pare că acest lucru nu este valabil pentru toți. O bucureșteancă, după cum reiese dintr-un anunț publicat pe un site de vânzări, este de părere că telefoanele pot înlocui patrupedul care i-a fost alături timp de șapte ani.

Anunțul este cât se poate de real și a fost publicat pe un cunoscut site de anunțuri din România. Din imagini reiese că proprietara animalului ar fi o femeie, care este dispusă să-și dea câinele pe un telefon.

Anunțul este lipsit de detalii, dar sucient de clar: „Yorkshire femelă în vârsta de 7 ani schimb cu un telefon”.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video