Acasă » Vedete » Cătălin Scărlătescu, în lacrimi, la TV! Fiorosul bucătar a mărturisit tot printre suspine: ”Ietaţi-mă!”

Cătălin Scărlătescu, în lacrimi, la TV! Fiorosul bucătar a mărturisit tot printre suspine: ”Ietaţi-mă!”

De: Cancan 02/05/2017 | 23:42
Cătălin Scărlătescu, în lacrimi, la TV! Fiorosul bucătar a mărturisit tot printre suspine: ”Ietaţi-mă!”

Cătălin Scărlătescu a făcut mereu pe durul în cadrul reality-showului culinar, însă de data asta nu a mai rezistat şi a izbucnit în lacrimi. Celebrul bucătar a mărturisit tot printre suspine.

Finalul sezonului emisiunii ”Chefi la cuţite” l-a emoţionat până la lacrimi pe Cătălin Scărlătescu. Celebrul bucătar nu a mai rezistat şi, cu ochii în lacrimi, a mărturisit că nu ar mai putea trăi fără concurenţii care i-au devenit indispensabili.

„Aţi fost în toate felurile. Acum mi-aţi devenit indispensabili. Nu aş putea fără voi. Astăzi am văzut ce înseamnă unitatea. Sunteţi ai mei. Sezonul ăsta am fost cel mai nebun, cel mai certăreţ. Iertaţi-mă! Atât am putut. Vă iubesc la fel ca înainte, vă voi iubi şi de aici încolo”, a spus chef Cătălin Scărlătescu, printre lacrimi.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video