Acasă » Știri » Știri externe » Ce i-au putut găsi medicii in gură acestui bărbat de 30 de ani! A fost prima vizita la dentist: In viata noastra nu am vazut asta

Ce i-au putut găsi medicii in gură acestui bărbat de 30 de ani! A fost prima vizita la dentist: In viata noastra nu am vazut asta

De: Cancan 17/10/2013 | 17:24
Ce i-au putut găsi medicii in gură acestui bărbat de 30 de ani! A fost prima vizita la dentist: In viata noastra nu am vazut asta

Un tănăr a reuşit să şocheze o echipă de stomatologi după ce a fost consultat. El nu a fost niciodată la dentist, însă cariile i-au dat bătăi de cap, iar la cei 30 de ani ai săi a făcut... pasul cel mare.

O fotografie postata pe Reddit de unul dintre utulizari i-a lăsat pe toti cu gura căscată.

În imagine se vede cum bărbatul are mai multe carii, o dantura normală, însă în cerul gurii i-a crescut un alt dinte.
 

dinti

Tânărul a mărturisit că îl are de foarte mult timp şi a presupus că toţi oamenii sunt aşa.

El a declarat că nu a fost deranjat de prezenţa dintelui în plus şi nici nu a pus prea multe întrebări cu privire la anomalia lui.

L.C.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: