Acasă » Vedete » Chef Florin Dumitrescu a făcut anunțul: „Ne-am dori încă o fetiță!”

Chef Florin Dumitrescu a făcut anunțul: „Ne-am dori încă o fetiță!”

De: Cristian Blanuta 27/07/2018 | 20:49
Chef Florin Dumitrescu a făcut anunțul: „Ne-am dori încă o fetiță!”

Chef Florin Dumitrescu a dezvăluit că el și soția lui și-ar dori un al treilea copil. Cei doi au două fete, pe care lșe răsfață mereu. Celebrul bucătar așteaptă cu nerăbdare un al treilea copil, care să li se alăture fiicelor lui, Ava și Mia.

Chef Florin Dumitrescu a vorbit despre familia sa, începând cu un al treilea copil și până la secretul relației sale frumoase cu soția lui, Cristina.

„Suntem foarte fericiți cu Ava și Mia. Ne-am dori o a treia fetiță, dar totul se întâmplă așa cum trebuie să se întâmple. Dacă e să vină… va veni”, a mărturisit Florin Dumitrescu, conform libertatea.ro. „Cel mai important e să conștientizezi fraza pe care o rostești în biserică, la bine și la rău’, și să o îmbrățișezi în totalitate. Dragostea, încrederea, asumarea, altruismul sunt toate secrete ale unei relații de succes. Realizezi asta când observi că omul de lângă tine îți oferă ce nu ar putea vreodată altcineva să îți ofere și vă bucurați împreună de fiecare moment. Eu și Cristina ne iubim enorm, avem o relație specială… și asta e cel mai important,” a spus Dumitrescu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video