Acasă » Știri » Știri externe » Cum arată această femeie după ce s-a dat cu o lotiune impotriva arsurilor! S-a privit in oglindă si nu s-a mai recunoscut

Cum arată această femeie după ce s-a dat cu o lotiune impotriva arsurilor! S-a privit in oglindă si nu s-a mai recunoscut

De: Cancan 24/06/2013 | 20:02
Cum arată această femeie după ce s-a dat cu o lotiune impotriva arsurilor! S-a privit in oglindă si nu s-a mai recunoscut

Joanna Stockton, o femeie in vârstă de 36 de ani, mama a doi copii, trece prin cosmarul vietii ei din cauza unei creme impotriva arsurilor solare.
 

Femeia s-a dat pe fată cu o cremă menită să o apere de razele putenice ale soarelui, dar la câteva ore a inceput să aibă dureri ingrozitoare.

După 48 de ore, ea a simtit că nu mai vede cu un ochi, iar fata i s-a umflat până când a ajuns de nerecunoscut.

In momentul in care a inceput să dezvolte reactia alergică la crema pentru soare, Joanna se afla, impreună cu soţul si cu cei doi copii, in Majorca. Pentru că fata continua să i de umfle, femeia a făcut injectii cu steroizi, gândindu-se că asa va tine reactia alergică sub control.

„A fost foarte infricosător. Mi-am cumpărat un produs pentru a-mi proteja pielea, dar mi-am făcut mai rău”, a spus ea, potrivit Daily Mail.

FATA

Din fericire, după câteva zile in care a simtit arsuri pe tot corpul, femeia si-a revenit. Ea a rămas insă cu un aspect neplăcut al pielii.

Acesta nu este singurul caz in care cineva reclamă compania producătoare de creme impotriva arsurilor solare. Alte două cupluri au avut probleme după ce au folosit-o, iar autorităţile au deschis o anchetă in acest caz.

FATA

banner

C.V.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video