Dezvaluire infioratoare facuta de Oana Lis: “Am fost si eu acolo si m-a…”

Știri
Dezvaluire infioratoare facuta de Oana Lis: “Am fost si eu acolo si m-a…”

Sotia fostului primar al Capitalei a scris pe pagina ei de Facebook ca o trec fiorii cand se gandeste la ce s-a intamplat acolo. “Dumnezeu sa-i ierte pe cei ce au decedat in chinuri groaznice aseara in Colectiv. Si Dumnezeu sa-i ierte pe cei care au permis sa se intample o asemenea tragedie.

oana lis

Stiu clubul, am fost la invitatia unei prietene acolo si de atunci m-a frapat cum poate cineva sa ia o hala si o numeasca centru de evenimente. Ma trec fiorii cand ma gandesc ca acum doi ani am facut Halloween-ul in Colectiv”, a scris Oana Lis.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video