Acasă » Știri » Fostul președinte, Emil Constantinescu, a ajuns de urgență la spital

Fostul președinte, Emil Constantinescu, a ajuns de urgență la spital

De: Elena Nistor 13/12/2019 | 16:59
Fostul președinte, Emil Constantinescu, a ajuns de urgență la spital
Fostul președinte, Emil Constantinescu, a ajuns de urgență la spital

Fostul președinte, Emil Constantinescu, a ajuns de urgență la spital. 

UPDATE: Fostul preşedinte Emil Constantinescu s-a prezentat la Spitalul Elias pentru o investigaţie de rutină, au declarat surse medicale, potrivit Agerpres.

Potrivit acestor surse, fostului preşedinte Emil Constantinescu i s-a făcut o tomografie abdominală. Emil Constantinescu a părăsit deja spitalul, îndreptându-se spre „o destinație de relaxare”, potrivit evz.ro. Deocamdată nu se cunosc alte amănunte despre starea lui de sănătate. Medicii urmează să stabilească diagnosticul.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video