Elena Udrea şi iubitul ei, Adrian Alexandrov, au sărbătorit cu ştaif în clubul Loft din Capitală aniversarea celui din urmă, împreună cu prietenii acestuia. CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din România, vă oferă în exclusivitate imagini de la fericitul eveniment, datorită distracţiei şi voiei bune petrecerea prelungindu-se până la 6 dimineaţa. (Toate noutăţile pe PARFUMERIA.RO, oficial siteul nr. 1 de shopping al vedetelor)
Elena Udrea a fost foarte amabilă atunci când ea şi iubitul său au părăsit clubul, răspunzând la întrebările puse de reporterii noştri.
Fosta deputată şi iubitul ei au suflat împreună în lumânările tortului pregătit pentru aniversare, motiv pentru care ne-am întrebat dacă nu cumva cei doi au sărbătorit şi o eventuală logodnă. Elena Udrea a negat însă acest lucru, precizând că petrecerea a fost organizată numai pentru aniversarea lui Adrian Alexandrov. „Nu e vorba de logodnă, e o aniversare, am petrecut cu prietenii ca la orice eveniment de felul acesta. Foarte frumos!”, ne-a declarat Elena Udrea.
Imaginile pe care vi le difuzăm în exclusivitate arată cât de bine s-au distrat Elena Udrea, Adrian Alexandrov şi prietenii acestuia, dansând şi zâmbind în permanenţă.
Fosta deputată a şi glumit pe seama pariului lansat de cea mai cunoscută casă de pariuri online din România, winmasters, care a oferit o cotă pentru ca Elena Udrea să se mărite în acest an (vezi AICI detalii). Bookmakerii considerau că şansele ca Elena Udrea să se mărite sunt mult mai mici decât ca ea să rămână necăsătorită în 2017. Cota pentru ca fostul ministru să accepte o eventuală cerere în căsătorie din partea lui Adrian Alexandrov până la sfârşitul anului era ultima oară de 4.00, în vreme ce probabilitatea ca acest lucru să nu se întâmple era cotată cu 1.20.
Elena Udrea s-a amuzat pe această temă: „Ce să spun ca să crească cota la pariuri? Ne despărţim mâine (râde)”. Ea nu a dorit să precizeze ce cadou i-a făcut iubitului ei. „Cel mai frumos cadou este că a fost cu prietenii de ziua lui”.
Anul trecut, în toamnă, revista CIAO! dezvăluia EXCLUSIV povestea de dragoste dintre Elena Udrea şi Adrian Alexandrov, publicând şi primele imagini cu cei doi (VEZI AICI). Chiar dacă la început au fost reţinuţi să-şi declare public relaţia, în cele din urmă au decis să dea frâu liber sentimentelor şi să nu se mai ferească de ochii lumii. După divorţul de Dorin Cocoş, care a avut loc în urmă cu trei ani, Elena Udrea nu a mai fost văzută în compania vreunui bărbat. Lucrurile s-au schimbat anul trecut, atunci când blonda a început o relaţie cu Valentin Chifu, bărbatul care a sprijinit-o într-un moment greu al vieţii, nefiind interesat de persoana publică Elena Udrea, ci de femeia care avea nevoie să iubească din nou. Relaţia nu a mers, iar cei doi s-au despărţit. În vară, Udrea a început relaţia cu Adrian Alexandrov, care a lucrat ca manechin de la vârsta de 18 ani şi a colaborat cu mărci de renume din lumea modei.