Acasă » Vedete » Încă o gravidă în showbiz-ul românesc: “Voi avea un băiețel”. Prima poză cu burtica vedetei

Încă o gravidă în showbiz-ul românesc: “Voi avea un băiețel”. Prima poză cu burtica vedetei

De: Cancan 27/04/2019 | 13:49
Încă o gravidă în showbiz-ul românesc: “Voi avea un băiețel”. Prima poză cu burtica vedetei

E oficial! În showbizul mioritic a mai apărut o gravidă. Viitoarea mămică a ținut să dea chiar ea vestea cea mare, dezvăluind sexul bebelușului, după ce a ținut sarcina ascunsă până în trimestrul al doilea. De asemenea, a făcut publică prima poză cu burtica de gravidă.

Fiica lui Sile Cămătaru este însărcinată

Nicoleta Claudia Balint va deveni mămică pentru a doua oară în doar câteva luni. Aflată în a cincea lună de sarcină, fiica lui Sile Cămătaru a împărtășit abia acum pe rețelele de socializare minunea de care s-a bucurat în secret împreună cu rudele și prietenii. Micuțul prinț care urmează să vină pe lume mai are o surioară. Nicole Giulia a împlinit un anișor luna trecută.

“Băieţel”, a scris Nicoleta Claudia Balint pe o rețea de socizalizare, unde a urcat o imagine în care își ține mâna pe burtica de gravidă. Întrebată în câte luni este însărcinată, bruneta a mărturisit că este deja în a cincea lună.

Fiica lui Sile Cămătaru a născut o fetiţă în 2018

Nicoleta Claudia Balint  a devenit mamă pentru prima dată în luna martie a anului trecut. La scurt timp după ce a fost externată cu mica ei prințesă, fiica interlopului Sile Cămătaru a publicat câteva fotografii cu Nicole Giulia şi pătuţul ei. “Bine ai venit acasă, puişorul meu frumos. Te iubim mult”, a scris în dreptul imaginilor.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video