Acasă » Știri » Încă o persoană a murit în urma accidentului în Buzău

Încă o persoană a murit în urma accidentului în Buzău

De: Maria H. 01/09/2019 | 19:27
Încă o persoană a murit în urma accidentului în Buzău

Trei oameni au murit și alți trei au fost răniți, duminică, în urma coliziunii dintre trei mașini în localitatea Mihăilești din județul Buzău.

Potrivit Poliției Buzău, accidentul s-a produs în Mihăleși, fiind implicate trei mașini.

Inițial, Poliția a confirmat decesul a două persoane și rănirea altor patru.

Ulterior, Poliția Buzău a anunțat că numărul persoanelor decedate a crescut la 3, între care și o fetiță de 3 ani.

Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că, în judeţul Buzău, pe DN 2, la ieşirea din localitatea Mihăileşti către Buzău, a avut loc un accident în care au fost implicate trei autoturisme.

Circulaţia este întreruptă pe sensul Buzău către Urziceni, urmând ca pe timpul intervenţiei la faţa locului a unui elicopter SMURD traficul să fie întrerupt în ambele sensuri.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video