Jennifer Aniston s-a confruntat cu momente terifiante, chiar în propria sa locuință. Un bărbat a intrat cu mașina pe porțile proprietății actriței, din Bel Air.
Bărbatul a fost reținut după ce ar fi intrat cu mașina pe proprietatea actriței din serialul ”Friends”. Ofițerii au primit un apel cu privire la un accident care s-a produs în Bel Air, luni, conform informațiilor furnizate de Departamentul de Poliție din Los Angeles.
Bărbatul ”în vârstă de aproximativ 70 de ani, a intrat cu mașina pe poarta reședinței și a pătruns pe proprietate”, conform informațiilor oficiale.
”La fața locului se afla un agent de securitate care a reușit să rețină suspectul până la sosirea polițiștilor, moment în care aceștia l-au luat în custodie fără incidente. Rezidentul se afla acasă în acel moment”, au transmis autoritățile.
Suspectul a suferit răni minore, dar nu au existat alte persoane implicate, conform purtătorului de cuvânt al poliției. Suspectul a fost arestat și urmează să se stabilească dacă acțiunea va fi considerată vandalism calificat.
Deși reprezentatul Departamentului de Poliție din Los Angeles nu a putut confirma identitatea rezidentului, înregistrările proprietății analizate de publicația People arată vă locuința aparține actriței Jennifer Aniston.
ABC News a transmis, citând surse din poliție, că ”incidentul nu pare a fi un accident , deși încă nu există nimic care să indice că șoferul o avea drept țintă pe Aniston”.
”Suspectul, care are antecedente penale minore, nu a fost investigat în mod activ pentru nimic care să o implice pe Aniston înainte de acest incident”, potrivit ABC News.
Reprezentanții lui Jennifer Aniston au refuzat să comenteze incidentul atunci când au fost contactați.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a
limbajului
instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași
comentariu
pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta.
Site-ul
nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru
contribuția
la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.