Acasă » Vedete » Magda Vasiliu şi-a scos băieţelul din spital în ziua de Crăciun! Unde l-a dus ştirista fiul

Magda Vasiliu şi-a scos băieţelul din spital în ziua de Crăciun! Unde l-a dus ştirista fiul

De: Cancan 27/12/2017 | 12:43
Magda Vasiliu şi-a scos băieţelul din spital în ziua de Crăciun! Unde l-a dus ştirista fiul

Magda Vasiliu şi-a scos băieţelul din spital în ziua de Crăciun şi pentru câteva ore au încercat să dea uitării momentele dificile prin care trec. Ştirista şi soţul ei şi-au luat băieţelul şi l-au dus să se bucure de câteva momente de... copilărie.

Magda Vasiliu a postat pe pagina personală de Facebook o fotografie cu fiul ei, care se află în această perioadă în Italia, unde duce o luptă grea cu cancerul.

În ziua de Crăciun, ştirista şi-a luat băieţelul şi l-a dus să se dea cu cartul. Pentru câteva ore, Vlad a putut să se bucure din nou de momente petrecute doar cu părinţii şi să dea uitării suferinţa de pe patul de spital.

Vedeta a postat imaginea cu copilul, precizând că se simte ”plină de recunoştinţă” pentru acest moment petrecut cu fiul şi soţul ei, departe de spitalul în care şi-au petrecut ultimele luni din viaţă.

Magda Vasiliu şi-a dus băieţelul să se dea cu cartul în ziua de Crăciun
Magda Vasiliu şi-a dus băieţelul să se dea cu cartul în ziua de Crăciun

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video