Acasă » Vedete » Maria Dragomiroiu, prima operaţie estetică! Artista a făcut primele declaraţii despre intervenţia de înfrumuseţare

Maria Dragomiroiu, prima operaţie estetică! Artista a făcut primele declaraţii despre intervenţia de înfrumuseţare

De: Cancan 16/11/2017 | 13:46
Maria Dragomiroiu, prima operaţie estetică! Artista a făcut primele declaraţii despre intervenţia de înfrumuseţare

Maria Dragomiroiu a apelat şi a la măiestria chirurgului estetician! Vedeta a dezvăluit ce intervenţie de înfrumuseţare şi-a făcut şi motivele pentru care a ajuns la bisturiu.

Maria Dragomiroiu a dezvăluit că a urcat pe masa chirurgului estetician pentru a-şi opera pleoapele. Cântăreaţa a spus că a trebuit să se opereze pentru că avea pleoapă dublă şi din această cauză nu mai vedea bine.

”Am pleoapă dublă şi am scos puţin din pleoapa de sus, ca să văd mai bine. Când începe să-mi cadă părul, folosesc o mască pe bază de ou. Bat cinci-şase gălbenuşuri şi adaug peste ele ulei de ricin, de cocos şi ulei de măsline. Ung părul cu acest amestec şi stau aşa pentru 15 minute. Apoi, îmi spăl părul”, a mărturisit Maria Dragomiroiu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video