Acasă » Vedete » Maria Simion, în doliu! Prezentatoarea TV a pierdut o persoană dragă

Maria Simion, în doliu! Prezentatoarea TV a pierdut o persoană dragă

De: Cancan 09/05/2017 | 17:11
Maria Simion, în doliu! Prezentatoarea TV a pierdut o persoană dragă

Maria Simion trece prin momente extrem de dureroase. Prezentatoarea TV a pierdut o persoană dragă, care s-a stins din viaţă după o luptă acerbă cu boala.

Maria Simion traversează o perioadă extrem de dureroasă. Prezentatoarea TV este în doliu! Aceasta şi-a anunţat prietenii virtuali că a pierdut o prietenă dragă.

”Dumnezeu sa te odihneasca, Madalina!”, este mesajul dureros apărut pe pagina Mariei Simion.

Maria Simion a pierdut o prietenă dragă
Maria Simion a pierdut o prietenă dragă

O altă prietenă comună a explicat cum tânăra s-a stins din viaţă: ”A luptat din rasputeri cu suferinta, a luptat si a pierdut. S-a stins cu ochii inlacrimati si privirile pline de deznadejde si durere. A lasat in urma ei un gol imens. Singurul loc, de unde nu o poate lua nimeni este inima noastra si unde va ramane vesnic. Dumnezeu sa te odihneasca in pace si lumina suflet drag!!!”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video