Acasă » Vedete » MIHAELA RĂDULESCU, îndurerată după dispariţia lui:,,Ce zi tristă…‘’

MIHAELA RĂDULESCU, îndurerată după dispariţia lui:,,Ce zi tristă…‘’

De: Cancan 23/05/2017 | 20:41
MIHAELA RĂDULESCU, îndurerată după dispariţia lui:,,Ce zi tristă...‘’

Mihaela Rădulescu este îndurerată după ce a aflat că s-a stins din viaţă unul dintre actorii ei preferaţi. Roger Moore. Vedeta a postat pe pagina sa de Instagram o fotografie cu actorul de pe vremea când era tânăr, alături de un mesaj emoţionant.

,,Ce zi tristă…toate gândurile mele merg către familia lui’’, este mesajul postat de Mihaela Rădulescu.

Roger Moora s-a stins din viaţă la 89 de ani.
Roger Moora s-a stins din viaţă la 89 de ani.

Familia lui Roger Moore a confirmat decesul artistului, marţi, prin intermediul unui mesaj publicat pe Twitter. ”Roger a murit dupa o lupta scurta, dar curajoasa cu cancerul”, se afirmă în acel mesaj, publicat de copiii actorului.

Roger Moore a interpretat rolul celebrului agent 007 în şapte filme din seria ”James Bond”, inclusiv în două dintre cele mai apreciate lung metraje din această serie cinematografică – ”Live and Let Die” şi ”Spy Who Loved Me”.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video