Acasă » Vedete » Mihai Morar, tătic pentru a treia oară? Anunţul a fost făcut de realizatorul TV

Mihai Morar, tătic pentru a treia oară? Anunţul a fost făcut de realizatorul TV

De: Cancan 04/05/2017 | 08:33
Mihai Morar, tătic pentru a treia oară? Anunţul a fost făcut de realizatorul TV

Mihai Morar şi-a surprins prietenii virtuali cu un anunţ neaşteptat. Realizatorul TV a mărturisit că se gândeşte serios să devină din nou tătic.

Mihai Morar şi-a surprins prietenii virtuali cu un anunţ neaştepat. Realizatorul TV a postat pe o reţea de socializare o fotografie cu fiul surorii lui şi le-a mărturisit fanilor că atunci când se uită la băieţel şi vede cât este de frumos îi vine să se apuce să mai facă din nou copii.

”La ce copii frumoşi face soră-mea, îmi vine să mă apuc şi eu din nou… Unchiul Morar”, le-a spus Mihai Morar prietenilor lui virtuali.

Mihai Morar a mărturisit că se gândeşte la a deveni din nou tătic
Mihai Morar a mărturisit că se gândeşte la a deveni din nou tătic

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video