Acasă » Vedete » Mirela Vaida s-a luat la harţă cu o colegă de trust în direct: „De ce m-ati bagat cu ea in emisiune, trebuia sa vin singura!”

Mirela Vaida s-a luat la harţă cu o colegă de trust în direct: „De ce m-ati bagat cu ea in emisiune, trebuia sa vin singura!”

De: Cancan 31/08/2017 | 19:55
Mirela Vaida s-a luat la harţă cu o colegă de trust în direct: De ce m-ati bagat cu ea in emisiune, trebuia sa vin singura!

Mirela Vaida s-a luat la harţă în direct cu o nouă colegă de trust. Cele două şi-au exprimat ”simpatia” una pentru cealaltă mai în glumă, mai în serios.

Mirela Vaida şi noua ei colegă de trust, Bianca Sârbu, au fost amândouă invitate în emisiunea lui Pepe.

În timp ce artistul avea un schimb de replici cu Vaida, colega acesteia s-a simţit neglijată şi a reacţionat imediat.

„Mie nu imi convine ca m-ati bagat cu ea in emisie. Mi-a luat tot caimacul! Trebuia sa intru singura”, a spus Bianca Sarbu, mai în glumă, mai în serios.

Mirela Vaida a reacţionat şi i-a dat imediat replică: „Ia uite, bai frate, nu are omul loc de mine”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video