Acasă » Știri » Știri externe » O fetiţă de 8 ani nu mai poate vorbi sau merge după ce a mâncat ton la conservă. Ce a îmbolnavit-o atât de grav

O fetiţă de 8 ani nu mai poate vorbi sau merge după ce a mâncat ton la conservă. Ce a îmbolnavit-o atât de grav

De: Cancan 15/05/2017 | 18:59
O fetiţă de 8 ani nu mai poate vorbi sau merge după ce a mâncat ton la conservă. Ce a îmbolnavit-o atât de grav

O fetita de 8 ani nu mai poate vorbi sau merge dupa ce a consumat ton la conserva.

Lindsey Gran are 30 de ani si sustine ca fiica ei adora sa consume acest fel de mancare. Micuta ar fi servit aproape zilnic peste din conserva, nu proaspat.
 
Mama lui Lexi sustine ca micuta s-a nascut normala si sanatoasa. Problemele ar fi inceput de cand micuta a implinit 5 ani. Aceasta mai are acasa inca 2 copii, dar acestia se simt bine. Lindsey Gran sustine ca fiica ei de 8 ani nu mai poate sa mearga si sa vorbeasca din cauza tonului. 
 
„Am citit pe internet ca mai exista o femeie care are aceleasi simptome ca Lexi. Si ea manca ton in fiecare zi si, pana la urma, medicii i-au spus ca sufera de…”
 

Afla pe www.ciao.ro boala pe care ar putea sa o aiba Lexi! Medicii nu vor sa ii faca, insa, analize…

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video