Acasă » Știri » Știri externe » S-a simtit singur si a postat un mesaj pe un site de matrimoniale! Dupa o luna a aflat ca are HIV! Ce a patit tanarul de 21 de ani

S-a simtit singur si a postat un mesaj pe un site de matrimoniale! Dupa o luna a aflat ca are HIV! Ce a patit tanarul de 21 de ani

De: Cancan 16/09/2013 | 20:33
S-a simtit singur si a postat un mesaj pe un site de matrimoniale! Dupa o luna a aflat ca are HIV! Ce a patit tanarul de 21 de ani

"In martie am intalnit un barbat pe un site de matrimoniale. Am apelat la asta din plictiseala. Am avut o ventura de o noapte. Am folosit protectie. Sexul a fost mediocru si nu ne-am mai vazut de atunci". Asa incepe povestea tragica a unui baiat.

„Dupa o saptamana am racit foarte tare si am avut temperatura mare. 5 zile a durat chinul. Am mers la urgenta, unde mi s-a pus un diagnostic gresit si m-au trimis acasa cu antibiotice. Dupa cateva zile mi-am revenit, insa avem un sentiment ciudat ca am luat ceva in timpul acelei aventuri de o noapte.

Acum o luna mi-am facut testul de HIV, care a iesit pozitiv. Specialistul nu pare ingrijorat, asa ca ma gandesc ca trebuie sa fie si ceva vesti bune.

De atunci ma lupt cu o depresie severa. Ma simt foarte rusinat si totul pare nedrept, pentru ca am folosit protectie si tot am luat HIV”, a marturisit tanarul pe un site de socializare.

R.N.

Banner

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: