Acasă » Vedete » SÂNZIANA BURUIANĂ a plecat din nou din România. Chiar fetiţa ei a dat-o de gol

SÂNZIANA BURUIANĂ a plecat din nou din România. Chiar fetiţa ei a dat-o de gol

De: Cancan 03/05/2017 | 12:06
SÂNZIANA BURUIANĂ a plecat din nou din România. Chiar fetiţa ei a dat-o de gol

Cunoscuta blondină Sânziana Buruiană a plecat din nou din ţară, iar recent le-a arătat tuturor ce face de când a ajuns înapoi în Budapesta, acolo unde se pare că trebuie să înceapă munca.

Sânziana Buruiana şi-a reînceput colaborarea cu un post de televiziune din Ungaria, iar din câte se pare cea mică a însoţit-o pe vedetă. În urmă cu puţin timp, ex-asistenta TV a postat mai multe imagini cu fetiţa ei, chiar din Budapesta. Blondina pare să îşi facă mereu timp pentru micuţa ei, pentru că şi de această dată a îmbrăcat-o într-un mod aparte şi cât se poate de modern, cu blugi rupţi şi diverse alte accesorii.

În dreptul pozelor pe care le-a făcut publice pe Instagram, Sânziana Buruiană a scris amuzată „Ne pregătim de club“. Imediat fanii au reacţionat şi i-au lăsat vedetei sute de „Like“-uri, dar şi diverse comentarii.

Fosta asistentă TV a făcut publică imaginea pe Instagram
Fosta asistentă TV a făcut publică imaginea pe Instagram

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video