Acasă » Showbiz » Încă îl mai iubeşte! Prima declaraţie a CRISTINEI SPĂTAR după ce a divorţat

Încă îl mai iubeşte! Prima declaraţie a CRISTINEI SPĂTAR după ce a divorţat

De: Cancan 19/08/2016 | 11:25
Încă îl mai iubeşte!  Prima declaraţie a CRISTINEI SPĂTAR după ce a divorţat

Cristina Spătar este oficial o femeie liberă după ce joi s-a pronunţat divorţul, iar artista a făcut prima declaraţie.

Artista a declarat vineri că încă îl mai iubeşte pe cel cu care a fost măritată mai mulţi ani. ”Un divorţ nu este un motiv de bucurie pentru nimeni, mai ales atunci când ai sentimente pentru persoana respectivă. Mai bine o dragoste pierdută, decât una nevăzută. Evident că-l mai iubesc pe tatăl copilaşilor mei. Cred că o să rămânem prieteni. Acum mă axez pe creşterea copiilor şi pe cariera mea”, a spus ea.
Cristina Spătar declara în urmă cu două săptămâni  că nu a fost decizia ei să divorţeze, iar cu ajutorul unor ochelari de soare a încercat să îşi ascundă supărarea. Totodată, ea a mai mărturisit că nu îşi doreşte să se mai căsătorească vreodată, iar în momentul de faţă se gândeşte doar la copiii ei, cărora va trebui să le dea vestea tristă că ea şi tatăl lor nu mai formează un cuplu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video