Acasă » Știri » Cuplu bombă în showbiz! Fostul soț al unei prezentatoare TV, surprins cu o concurentă de la Mireasa

Cuplu bombă în showbiz! Fostul soț al unei prezentatoare TV, surprins cu o concurentă de la Mireasa

De: Irina Rasoveanu 01/07/2025 | 14:06
Cuplu bombă în showbiz! Fostul soț al unei prezentatoare TV, surprins cu o concurentă de la Mireasa
Un nou cuplu în showbiz/ Sursa foto: Pixabay

Un nou cuplu în showbizul românesc! Fostul soț al unei prezentatoare TV a fost surprins cu o concurentă din sezonul 8 al emisiunii Mireasa. Bărbatul și moderatoarea nu confirmaseră separarea până acum, însă au existat mai multe semne conform cărora relația lor s-a terminat. Între timp, el a reușit chiar să își refacă viața. Află, în articol, toate detaliile!

Raluca Preda, actuala moderatoare a emisiunii Mireasa – Capriciile Iubirii, s-a căsătorit în finala sezonului 6 cu fostul concurent, Alexandru Ungureanu. Se pare că relația celor doi nu a funcționat prea mult timp, iar bărbatul a pus ochii pe altă participantă a show-ului matrimonial.

Citește și: Ce s-a întâmplat cu fosta asistentă a lui Capatos, după ce a făcut ”casting” pentru a-și găsi iubit stabil? ”Am stat cinci luni în geam!” O altă belea i-a picat pe cap

Cu cine a fost surprins fostul prezentatoarei TV de la Mireasa

Raluca Preda și Alexandru Ungureanu s-au căsătorit în finala sezonului 6 a emisiunii Mireasa și păreau foarte fericiți împreună. Totuși, se pare că relația celor doi nu a durat prea mult. Prezentatoarea TV și fostul soț nu au oferit detalii despre despărțire, însă fanii show-ului matrimonial au bănuit că separarea a avut loc la scurt timp după nuntă.

Între timp, se pare că bărbatul și-a refăcut viața, potrivit informațiilor oferite de pagina de Instagram Viperele Vesele. Mai exact, weekend-ul trecut, bărbatul a publicat imagini din aceeași locație în care se afla și o fostă concurentă de la Mireasa, Andreea Stochian. De asemenea, cei doi și-au apreciat reciproc fotografiile pe rețelele de socializare, iar Alexandru i-a lăsat tinerei inimioare în secțiunea de comentarii.

„Alexandru Ungureanu, cel care s-a căsătorit în finala sezonului 6 cu Raluca Preda, actuala moderatoare de la Mireasa – Capriciile Iubirii, pare că a început o relație cu Andreea, fosta concurentă din sezonul 8.

Weekend-ul trecut, Alexandru și Andreea și-au petrecut timpul împreună, postând imagini din aceeași locație și apreciindu-și reciproc fotografiile de pe rețelele de socializare, semn că între ei ar putea fi mai mult decât o simplă prietenie.

Deși mulți telespectatori au bănuit încă de la scurt timp după nuntă că Alexandru și Raluca nu mai formau un cuplu în realitate, ci păstrau aparențele, este pentru prima oară când apar dovezi clare că cel puțin unul dintre ei și-ar fi refăcut viața alături de altcineva”, a transmis sursa menționată mai sus.

Andreea și Alexandru, în aceeași locație/ Sursa foto: Instagram

Citește și: Artista din România care a fost ÎNȘELATĂ chiar în ziua cununiei civile: ”Mi-au spus prietenii lui”

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×