Acasă » Știri » Tzancă Uraganu, prima reacție după presupusa despărțire de Marymar: „Să mă iertați…”

Tzancă Uraganu, prima reacție după presupusa despărțire de Marymar: „Să mă iertați…”

De: Irina Rasoveanu 25/03/2025 | 12:28
Tzancă Uraganu, prima reacție după presupusa despărțire de Marymar: „Să mă iertați...”

Tzancă Uraganu a reacționat în urma zvonurilor conform cărora s-ar fi despărțit de Marymar. După ce a ieșit la iveală faptul că își vinde casa în care locuiește cu iubita sa, manelistul nu a mai putut să se abțină și a spus lucrurilor pe nume. Ce se întâmplă între cântăreț și brunetă?

Tzancă Uragnau nu s-a ferit niciodată să își afișeze viața amoroasă. Manelistul are o relație bună cu Lambada, prima lui soție, însă trăiește o poveste frumoasă de dragoste cu Marymar, cea care l-a făcut tată pentru a patra oară. Totuși, cântărețul ar fi ajuns într-un impas în urma unei postări pe care a făcut-o de 8 martie. Atunci, el a pus un colaj cu ambele femei din viața lui.

Citește și: Tzancă nu mai e ”uragan”! Amenințat că îi vor fi tăiate gazele pentru neplata facturilor. Cum a reacționat

Ce se întâmplă între Tzancă Uraganu și Marymar

Viața sentimentală a lui Tzancă Uraganu a fost de multe ori în centrul atenției. Manelistul are patru copii, cu două femei diferite. Lambada este cea care l-a făcut tată pentru prima dată. În prezent, cei doi au împreună trei copii, doi băieți și o fată.

Ulterior, artistul s-a îndrăgostit Alina Marymar, femeia care i-a dăruit-o pe micuța Anastasia. Cei doi se afișează peste tot împreună și nu se feresc să își exprime iubirea public.

Marymar și Tzancă Uraganu/ Sursa foto: Instagram

Ei bine, recent, celebrul manelist a ajuns din nou în centrul atenției. Artistul și-a pus fanii pe gânduri după ce a șters toate pozele în care apare cu Marymar de pe contul său personal de Instagram. Astfel, oamenii au crezut că cei doi s-au despărțit.

Mai mult decât atât, zvonurile au fost întărite atunci când Tzancă Uraganu și-a scos la vânzare casa în care locuiește cu bruneta. Totuși, de această dată, cântărețul a decis să rupă tăcerea și să vorbească despre ceea ce se întâmplă între ei.

Manelistul a negat informația conform căreia s-ar fi despărțit de Marymar. De asemenea, Tzancă a susținut că vrea să facă o locuință mai mare, semn că are planuri importante cu mama fetiței sale.

„Terminați cu știri eronate… casa o avem la vânzare de ceva timp, doar ca nu ne-am ocupat cum trebuie cu agenții și etc … motivul pentru care se vinde această superbă casă este că o să facem alta mult mai mare, pe teren de 1800 de mp, să mă iertați!”, a declarat Tzancă Uraganu pe rețelele de socializare.

Citește și: Tzancă Uraganu, cadou impresionant pentru Lambada! Prima femeie din viața manelistului, emoționată până la lacrimi

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×